BAŞLANGIÇ KİŞİSEL GELİŞİM KURSU - BAYRAKLI :

KİŞİSEL GELİŞİM KURSU 
BAŞLANGIÇ Kişisel Gelişim Kursu  BAYRAKLI
Adres : 1910 SOKAK NO:3 KAT:1 BAYRAKLI/İZMİR (SMYRNA HÖYÜĞÜ KARŞISI)
Telefon : 0232 345 35 53 - 73
GSM : 0554 829 67 52 - 0553 307 05 82
WHATSAPP : 0553 307 05 82
YETKİLİ : JÜLİDE KAYA
E-mail : ozelbaslangicetut@hotmail.com

 

HAKKIMIZDA

Fazlası var eksiği yok

Başlangıç Kişisel Gelişim Kursları


Başlangıç Çeşitli Kursları olarak öğrencilerimizin öğrenim seviyelerine, ilgi ve isteklerine uygun öğretim programları doğrultusunda, bilgi, beceri, dil, yetenek ve deneyimlerini geliştirdiği, serbest zamanlarını değerlendirdiği ve benzeri eğitimlerin verildiği en ideal eğitim ortamlarını sunuyoruz.

Öğrencilerimize İngilizceyi öğretirken, bir yandan da drama ile hayatı yeniden yorumlarken diğer taraftan beyni etkin kullanma metodları sayesinde pratik bilgileri kalıcı hale getirmeyi ve bunları hayat felsefesi halinde yaşamayı öğreniyorlar.

On yıllık Başlangıç tecrübesi ile çocuklarımızı tek bir yapıda değil, birbirinden farklı ve bütüncül yaklaşımlarla yetiştiriyoruz.

Hayatın her alanı keşfedilmeye ve öğrenilmeye açıktır. Her zaman bir fazlasını elde edebilmenin yolu insanın kendisini geliştirmesinden geçmektedir. Zira insan kendisini tanıdıkça gizli kalmış yeteneklerinin farkına varıyor.

Kendisini bilen, tanıyan kişi hayatta daha çok mutlu oluyor. Biz de Başlangıç Kişisel Gelişim Kursları olarak hayatın her alanına dokunabilmek adına çeşitli eğitim programını kursiyerlerle buluşturuyoruz.

7 yaşından itibaren öğrenci ve kursiyerlerimizi yetiştiriyor, kendisini keşfeden, yeteneklerini geliştiren, farklı bakış açısına sahip bireyler olmalarını sağlıyoruz.

Zekanın sadece okul dersleriyle değil, farklı disiplinler ve eğitimlerle de gelişebileceğini, beynin aktif kullanımı sayesinde bireyin daha da başarılı olacağını biliyoruz.

Bunun için velilerimizden çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Başlangıç Kişisel Gelişim Kursları olarak hayattaki her probleme çözüm sunuyoruz.FOTO GALERİ

 
BAŞLANGIÇ Kişisel Gelişim Kursu