ODTÜLÜLER BAŞARI DERSHANESİ  - KONAK - BORNOVA:

ODTÜLÜLER BAŞARI DERSHANESİ   KONAK
Adres :  Konak - İZMİR
Telefon : 0232 344 18 07
GSM : 0555 424 12 40
E-mail : info@odtululerdershanesi.com
 
ODTÜLÜLER BAŞARI DERSHANESİ   BORNOVA
Adres : 4174 Sokak, Bağburnu Mevkii Bornova / İzmir
Telefon : 0232 344 18 07
GSM : 0555 424 12 40
E-mail : info@odtululerdershanesi.com
 
ODTÜLÜLER BAŞARI DERSHANESİ   KARŞIYAKA
Adres : 1727 Sk. No :10/2 (Karşıyaka Ortaokulu Karşısı) Karşıyaka - İzmir
Telefon : 0232 344 18 07
GSM : 0555 424 12 40
E-mail : info@odtululerdershanesi.com
 

 

HAKKIMIZDA

İzmir Dershane

Üç büyük şehrimizden biri olan Izmir ili eğitim bakımından kalitelidir. Birçok öğrenci tarafından tercih edilmesinin sebepleri arasında deniz kenarında olmasının yanı sıra eğitim de vardır. Gerek liseleri gerek üniversiteleri ayrı ayrı kendilerini kanıtlamış birer egitim kurumlarıdır. Bu eğitim kurumlarını kazanmak için ise gereken hazırlık kursları da mevcuttur. Bu bağlamda İzmir Dershane bakımından zengin bir ilimizdir.

Dershaneler öğrencileri hazırlandıkları sınava en iyi şekilde hazır olmalarını saglamaya çalışır. Dershanelerimizde 10-14 kişilik seviye olarak gruplanan sınıflarımız vardır. Seviye belirleme amacıyla yapılan denemelerdeki başarı puanına göre öğrenciler yerleştirilir. Ortalama aynı potansiyeldeki çocuklardan oluşan sınıflarda dersler daha verimli işlenmektedir. Branşlarında uzman deneyimli eğitimci kadrosuyla dersler yürütülür. Kişi sayısının az olması da öğretmenlerin öğrencilerle daha iyi ve yakından ilgilenebilmesini sağlamaktadır.

İzmir Dershane kurumları öğrencilerin hedeflerine giden yolda rehberlik etmeyi amaçlamıştır. Bu sebeple başlatılan Odtülüler Koçluk sistemi ile öğrencilerin nasıl bir yol izlemesi gerektiği, sınava ne şekilde hazırlanması gerektiği, motivasyonunu artırmanın yolları, ders çalışma stili, vs. konularında yardımcı olmaya çalışılmaktadır. Uzman eğitim koçlarımızla hazırlanan çalışma programı ile ilerleyen öğrencilerde velilerde memnun kalmaktadır.

Rehber eğitim koçlarımız velilere de çocuklarına her bakımdan destek olmalarını sağlayacak görüşmeler de yapmaktadır. Sınav sürecinde öğrencilerin aile desteği alması sürecin ilerleyişini de olumlu etkiler. Bu yönde neler yapılabileceği konusunda veliler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.

İzmir Dershane kurumlarımızda öğrencilerin hiçbir bilgiden eksik kalmamaları adına etütler düzenlenmektedir. Her ne kadar dikkatli bir şekilde ders dinleseler de yine de eksik kalan, anlaşılmayan bir kısım olabiliyor. Öğrencilerde buna kaygılanıp zaten var olan sınav streslerini kat kat artırmasınlar diye etüt öğretmenlerimiz yardımcı olmaktadır. Etütlerde öğrencinin isteğine ve durumuna göre konu anlatımları yahut soru çözümleri yapılmaktadır. Konu anlatımları öğrencilerin bilgileri pekiştirmesini sağlarken soru çözümleri de farklı soru tiplerini görmelerini sağlamaktadır.

Öğrencilerimize verdiğimiz yardımcı kitaplar da onların en iyi şekilde faydalanabilmesi için, sınav sistemine uygun müfredat göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Doğru bilgiler ile ve doğru soru tipleri ile çalışan öğrenciler daha motive ve daha özgüvenili olurlar. Dershanelerimiz öğrencilerimiz ve velilerimizi memnun etmek amacıyla hizmet vermektedir. 

 
ODTÜLÜLER BAŞARI DERSHANESİ 
Bursa Dershane | Bursa Odtülüler Dershanesi