SEVGİYLE EĞİTİM KİŞİSEL GELİŞİM KURSU - BAHÇELİEVLER - KARABAĞLAR :

SEVGİYLE EĞİTİM KİŞİSEL GELİŞİM KURSU | BAHÇELİEVLER - KARABAĞLAR
Adres :  502/4 Sok No: 1 Kat :1-2 Bahçelievler Karabağlar/İzmir
Telefon : 0232 262 89 02
GSM : 0505 262 28 32

 

HAKKIMIZDA


Hayatın her anı keşfedilmeye ve öğrenmeye açıktır. Her zaman bir fazlasını elde etmenin yolu insanın kendisini keşfetmesinden geçmektedir. Sevgiyle Eğitim Kişisel Gelişim Kursu olarak farklı aktivitelerle çocuklarımızın kendilerini tanımaları, tanıdıkça gizli kalmış yeteneklerinin farkına varmalarını sağlar.

Öğrencilerimize ingilizceyi öğretirken, bir yandan da drama ve satranç ile hayatı yeniden yorumlarken diğer taraftan da beyni etkin kullanma metodları sayesinde pratik bilgileri kalıcı hale getirmeyi ve bunları hayat felsefesi halinde yaşamayı öğrenmelerini sağlıyoruz.

Çeşitli kursları alarak öğrencilerimizin öğrenim seviyeleri ilgi ve isteklerine uygun öğretim programları doğrultusunda bilgi, beceri, dil, yetenek ve deneyimlerinin geliştirildiği serbest zamanların değerlendirildiği ve benzeri eğitimlerin verildiği en güvenilir ve en ideal ortamı sunuyoruz.

Sizlerin, çocuklarınız üzerindeki eğitim öğretim sorumluluğunuzu üzerinizden alarak çocuğunuzla sadece anne-baba ilişkisiyle vakit ayırabilme fırsatı sunuyoruz.

10 yıllık tecrübemizle çocuklarımızı tek bir yapıda değil, birbirinden farklı ve bütüncül yaklaşımlarla yetiştiriyoruz.

Çocuğunuzun eğitim-öğretim konusundaki eksiklerini tamamlayarak, kendine güvenen, bilinçli, başarılı bir o kadar da sosyal ve mutlu bireyler olamalarına yardımcı oluyoruz.

Okul derslerinin tekrarı ve ödevlerin yapımı 10 kişilik sınıflarda öğretmen gözetiminde yapıyoruz.

 FOTO GALERİ

 
SEVGİYLE EĞİTİM KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
BAHÇELİEVLER - KARABAĞLAR